تولید انیمیشن

هویت برند خود را ارتقا بخشیده و آن را وارد مرحله ی تازه ای کنید.

چرا انیمیشن؟

انیمیشن مهم است زیرا ما را قادر به بیان داستان‌هایمان می‌کند و اجازه می‌دهد احساسات و ایده‌هایمان را با روشی منحصر به فرد و ملموس به دیگران انتقال دهیم؛ به گونه‌ای که برای مخاطبانمان، چه کودک و چه بزرگسال، به راحتی قابل درک باشد و ارتباطات را تسهیل کند.

انیمیشن چیزی فرا‌تر از فیلم و کارتون است. استفاده از آن در کسب‌و‌کارهای مدرن امروزی با سرعتی پیش می‌رود که می‌تواند مستقیماً روی بازگشت حاصل از سرمایه‌گذاری بسیاری از مشاغل و سازمان‌ها تأثیر گذار باشد. استفاده از انیمیشن یکی از بهترین تکنیک ها در جلب توجه مخاطبان بالقوه و ارتباط عمیق با مخاطبان هدف در فعالیت‌های تبلیغاتی و بازاریابی به شمار می‌رود.

آمارها نشان می‌دهند استفاده از تکنیک‌های مختلف انیمیشن باعث تسریع حضور و نفوذ برند شما در بازار می‌شود و به افزایش سطح آگاهی مخاطبان و همچنین افزایش نرخ بازگشت و وفاداری مشتریان و در نهایت افزایش سودآوری کسب‌و‌کار شما کمک می‌کند.

مزایای استفاده از انیمیشن در کسب و کار شما

در این دوره ، به دلیل حجم زیاد محتوای ارائه شده در رسانه ها ،توجه روزانه انسان ها روز به روز کاهش می یابد و برای برندها بسیار دشوار است که بتوانند اهداف، ایده ها، مزایا و محصولات و خدمات خودرا در مدت زمان چند ثانیه به مخاطبان بالقوه خود انتقال دهند.

هنگامی که شما تکنیک انیمیشن را انتخاب می کنید و پیام برندتان را با رنگ های پر جنب و جوش و شخصیت های مختلف ترکیب می کنید ، جلب توجه مخاطبانتان بسیار آسان تر  و سرعت انتقال پیامتان بسیار زیادتر خواهد شد .

واژه انیمیشن برای اغلب ما تداعی کننده سرگرمی و تفریح است. مردم تمایل دارند با دیدن یک ویدئو سرگرم شوند و مطالب مفیدی بیاموزند و شما به راحتی می توانید به کمک یک ویدئوی انیمیشنی بدون هیچ محدودیتی و با کمک ایده های خلاقانه و جذاب مخاطبانتان را سرگرم کنید و همزمان هدفمندانه در مورد محصول یا خدماتتان به آنها آموزش دهید.

فیلم های انیمیشن به عنوان قوی ترین رسانه می تواند بر تصمیم خریدار محصول یا خدمت شما تاثیرگذار باشد و علاوه بر تقویت فرآیند برندسازی نرخ تبدیل بینندگان ویدئوی شما به مشتریان بالفعل را افزایش دهد.

چرا که هنگام خرید مخاطبان برندی را که ویدئوی تبلیغاتی آن را دیده اند و با آن ارتباط بهتری برقرار کرده اند را به سایر برندها ترجیح می دهند.

فیلم های متحرک ، تصاویر خلاق و کاراکترهای جذاب ، بینندگان وبسایت شما را ترغیب می کند تا زمان بیشتری را در سایت بگذرانند و این یعنی کمک به ارتقائ وضعیت سئوی سایت و کسب رتبه بهتر در نتایج جستجوی گوگل .

از آنجا که اغلب ویدئوهای انیمیشنی سرگرم کننده هستند بینندگان تمایل دارند آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و این یعنی امکان به اشتراک گذاری تبلیغات شما در فضای دیجیتال و گسترش آن به همه دنیا و جذب هزاران مخاطب جدید.

سرعت و سهولت انتقال ویدئو در فضای دیجیتال، می تواند تصویری مانا و جهانی از برند شما در ذهن مخاطبان هدفتان ایجاد کند.

نمونه انیمیشن های تولید شده در آژانس تبلیغاتی آرسین

انیمیشن چیزی نیست جز نوآوری و خلاقیت !

ابزاری است که هیچ محدودیتی ندارد و این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به هر شکلی که می خواهید از ایده ها و خلاقیتتان برای جلب توجه مخاطبان خود در سراسر جهان استفاده کنید و آنان را از مزیت های محصولات یا خدمات خود آگاه سازید.

انیمیشن راهی است بدون مرز و محدوده برای دیده شدن و شنیده شدن برند شما

اگر به صورت جدی و مستمر شاخص‌های تاثیرگذار در بازار را دنبال کنید، خواهید دید مشاغلی که در تکنیک‌های بازاریابی خود از انیمیشن بهره می‌گیرند بسیار موفق تر از دیگران عمل می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان با ما در تماس باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان با ما در تماس باشید.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان با ما در تماس باشیدبرای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان با ما در تماس باشید

iconکاربردهای انیمیشن

iconچرا آژانس تبلیغاتی آرسین؟

  • ما از جدیدترین تکنیک‌ها و فناوری‌های پیشرفته در این صنعت استفاده می‌کنیم.
  • ما یک استودیوی انیمیشن بین‌المللی هستیم و تجربه‌ی تولید ده‌ها انیمیشن سه‌بعدی در سبک‌های متنوع و برای شرکت‌های بزرگ چند ملیتی، برندهای مطرح ایرانی و آژانس‌ها و استودیو‌های مختلف در سراسر جهان را داریم.
  • از فناوری‌های ارتباطی روز دنیا برای تعامل موثر با مشتریان و پیشبرد اهداف پروژه‌ها در سریع‌ترین زمان استفاده می‌کنیم.
  • تولید یکپارچه‌ی انیمیشن در استودیوی آرسین توسط تیمی حرفه‌ای، خلاق و منسجم انجام می شود که زمینه‌ساز تولید ویدیوهایی با کیفیت بسیار بالا خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان با ما در تماس باشید
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

شماره‌های تماس: ۴۴۲۳۷۷۸۳ – ۰۲۱  و  ۴۴۲۳۷۶۱۹ – ۰۲۱